Hakkımızda

MAKSOY Makine İmalat San. ve Tic. Ltd. Şti. 2001 yılından beri Türkiye ve Avrupa sanayisinde tecrübe kazanmış kurucuları Selçuk Yaman ve Murat Aksoy önderliğinde 2019 yılında faaliyetlerine başlamıştır.

Enerji Santralleri (HES, Biyokütle, Biyogaz, Termik Santraller), Makine-Kimya ve Çimento sanayisinin talaşlı imalat, çelik konstrüksiyon, yakıt kazanları, kırıcı imalatı, konveyör ve konveyör parçaları imalatı, yeni ürün tasarımı, ürün geliştirme, sistem devreye alma ve danışmanlık hizmeti ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur.

Kuruluşundan günümüze değin kamu ve özel sektörden gelen siparişleri başarı ile bitirerek teslim etmiş olmanın gururu ile Adana Metal Sanayi bölgesindeki fabrikasında faaliyetini sürdürmektedir.

Uluslararası Kalite Yönetim Sistemi Standardı olarak bilinen ISO 9001:2015 doğrultusunda üretimlerini gerçekleştirmektedir. Sürekli kendini yenileyerek modern teknolojiyi kullanan, Avrupa ve Amerika seyahatleri ile sektördeki güncel gelişmeleri yakından takip eden firmamız bilgili ve deneyimli kadrosu ile verdiği hizmet kalitesini sürekli yükselterek, değerli müşterilerimizin de güven ve takdiri ile bu günlere ulaşmıştır.

Firmamız 2020 yılında AR-GE ye yönelik faaliyetlere ağırlık vermiştir. 2021 yılında Türkiye’den Amerika’ya yapılan en büyük AR-GE inovasyon projesi olan ‘Biyokütle Atıklarından Enerji Eldesine Yönelik Yüksek Verimlilikte Gazlaştırma Sistemi”ni tasarlayıp imal etmiş olmanın gururunu taşımaktayız.

Sistemin Güney Korede kurulumu yapılmış olup başarıyla devreye alınmıştır.

Firma Kültürümüzün Temelindeki 6 Unsur

  • Toplam kalite yönetimine tam bağlılık
  • Tasarım odaklı düşünme
  • Dürüstlükten ödün vermeyen
  • Proaktif yaklaşım
  • Samimi, işini doğru ve severek yapan
  • İnovasyon odaklı

Araştırmadan, Tasarıma İmalattan, Kuruluma Entegre tedarikçi ve çözüm ortağınız

Enerji santrallerinde yakma ve buhar üretmenin zorlu ortamında, tesis ve ekipmanın yenilenme ve değiştirilme işlemlerine sürekli olarak gereksinim vardır. Maksoy, müşterilerin ekipmanlarının en iyi durumda olmasını sağlamak için; imalat yetenekleri ve geniş mühendislik hizmetleri yelpazesi sayesinde sektörde emre amede hizmet verecek donanıma sahip bir işletmedir

Vizyonumuz

Dijitalleşen ve hızla değişen dünya sanayisinde, faaliyet gösterdiği sektörde her daim müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilen yeşil bir geleceğe yatırım yapan lider firma olmak.

Misyonumuz

Güçlü sanayi tecrübelerimiz, firmamızın üretim esnekliği, nitelikli insan kaynağımız ve yenilikçiliği teşvik eden Ar-Ge ekosistemimiz sayesinde müşterilerimizin talep ve beklentilerini karşılayacak verimli, güvenli, kaliteli çözümleri sunmaktır.

Sertifikalar